Často kladené dotazy

Balonková výzdoba Vám zaručí, že vaše akce nepůjde přehlédnout. S balónky oživíte a zaplníte vizuálně každý prostor. Dá se využít, jak v interiéru, tak venkovním prostředí. Balónkové instalace jsou doslova pastva pro oči, takže Vám zaručí i skvělou reklamu co se týče sdílení na sociálních sítích.

— balonkové girlandy
— balonkové oblaky
— fotokoutky z balonků
— létající balónky

Pracujeme s vysoce kvalitními balonky, které jsou velmi odolné. Vydrží s ohledem na tipu dekorace a její umístení 7-14 dní.

Balónky by neměli chybět na žádné akci. Hodí se především:
— balonkové girlandy
— balonkové oblaky
— fotokoutky z balonků
— létající balónky

Ano, pracujeme s vysoce kvalitními balonky, které jsou velmi odolné a hodí se také do venkovního prostředí.

Naše služby nabízíme po celé České republice i na Slovensku.

Ano, balónkové instalace jsou velmi efektivní volba pro photo session.

Ceny záleží na druhu balónkové instalace. Základní balíčky začínají na 5 000 Kč.

Nabízíme širokou škálu barev a pracujeme s vysoce kvalitními produkty. Matné i lesklé. Také velmi rádi pracujeme s transparentními balónky, které skvěle zapadnou do jakéhokoliv konceptu.

Ano. Děláme celou řadu workshopů nejen pro firmy a jejich zaměstnance, které jsou velmi žádané, ale také pro veřejnost, kde si každý může naaranžovat vlastní balónek podle své fantazie.

Jednotlivé létající balóny si můžete buď vyzvednout na našich výdejních místech v Praze. Mimo Prahu balóny zasíláme za příplatek dopravním přepravcem.

Samozřejmě. Balónky jsou skvělý dárek pro vaše blízké. Na každý balón je možnost napsat vzkaz přímo na něj, a nebo na balónkovou stuhu připnout obálku s osobním vzkazem, který jistojistě obdarovaného potěší.

Pracujeme především s balónky bublinového tvaru, které mají v průměru 50—100 cm.